Wednesday, August 7, 2019

New beginning

Kirjutan siia mõned read. Sõin just kõhu täis ja näksin kartuli krõbse võibolla veel kui isu tuleb. Vee kruus on kenasti laual janu kustutamiseks. Võtan lonksu kah, kuna tunnen et suu on väheke kuiv. See tuleb ikka sellest kartuli krõpsust ja saiakesest. Maitses hästi ja selletõttu ...jõin vett peale nüüd, vesi on hea. Mulle istub see , kirjutamine enda ette. Tunnen kuidas emotsioon võngub ja liikub, mõtlesin kumba sõna kasutada. Nüüd kirjutasin mõlemad teksti. Liigub sai kirjaveage kirja, sain sellest aru kui . liiga keeruline. punkt

No comments: