Wednesday, August 7, 2019

mõte

Täna hakkasin hommikul oma rnb cd-sid kuulama ja mulle kargas pähe et ma võiks hakata plaadi arvustusi tegema. Ja hiljems saaks need you tube üless panna. Tegin veel täna demo miksi rnb lugudest, esimese korraga ei kukkunud täiuslikult see välja aga ma saan alati uuesti teha. Tantsu trenni ma ei jõudnud ka täna, jätan selle homse peale. Üks hea asi juhtus veel, sain cb dvd plaadi Kamlalt kätte, ainult et nüüd on mul vaja dvd lugejaga arvutit et enda arvutisse üle kanda see. Proovin kellegilt abi paluda arvutiga, või ostas hoopis ise endale dvd lugeja, tegelikult siis võiks ma osta juba dvd kirjutaja ka.Janari pool käisin päeval veel, Mis ma seal tegin ? aitasin tal treenimis pinki kokku panna. Enne seda tõime selle autoga postkontorist ära ka. Janaril on ilus toa naaber, ilmselt Egle õde :) ilus tüdruk oli. ÖÖd

PS. see on umbes kümne aasta tagune post, mis on jäänud seni avaldamata.

No comments: