Tuesday, December 13, 2022

Oot

 Mõnus 

Wednesday, August 7, 2019

mõte

Täna hakkasin hommikul oma rnb cd-sid kuulama ja mulle kargas pähe et ma võiks hakata plaadi arvustusi tegema. Ja hiljems saaks need you tube üless panna. Tegin veel täna demo miksi rnb lugudest, esimese korraga ei kukkunud täiuslikult see välja aga ma saan alati uuesti teha. Tantsu trenni ma ei jõudnud ka täna, jätan selle homse peale. Üks hea asi juhtus veel, sain cb dvd plaadi Kamlalt kätte, ainult et nüüd on mul vaja dvd lugejaga arvutit et enda arvutisse üle kanda see. Proovin kellegilt abi paluda arvutiga, või ostas hoopis ise endale dvd lugeja, tegelikult siis võiks ma osta juba dvd kirjutaja ka.Janari pool käisin päeval veel, Mis ma seal tegin ? aitasin tal treenimis pinki kokku panna. Enne seda tõime selle autoga postkontorist ära ka. Janaril on ilus toa naaber, ilmselt Egle õde :) ilus tüdruk oli. ÖÖd

PS. see on umbes kümne aasta tagune post, mis on jäänud seni avaldamata.

New beginning

Kirjutan siia mõned read. Sõin just kõhu täis ja näksin kartuli krõbse võibolla veel kui isu tuleb. Vee kruus on kenasti laual janu kustutamiseks. Võtan lonksu kah, kuna tunnen et suu on väheke kuiv. See tuleb ikka sellest kartuli krõpsust ja saiakesest. Maitses hästi ja selletõttu ...jõin vett peale nüüd, vesi on hea. Mulle istub see , kirjutamine enda ette. Tunnen kuidas emotsioon võngub ja liikub, mõtlesin kumba sõna kasutada. Nüüd kirjutasin mõlemad teksti. Liigub sai kirjaveage kirja, sain sellest aru kui . liiga keeruline. punkt

Saturday, January 27, 2018

uuh

Time has, gone. I remeber how I think quiqly to get my ideas on paper. I used it as a tool. So to get my head going. Now I over think a lot. Mybe its not good. I need to go go go.

Sunday, May 30, 2010

Mul on head sõbra, aga ükskõiksus rikub mind.

Monday, January 14, 2008

In Da Business

you tube ruulib, siin on kõik head videod üleval, olen vist terve päeva juba seal videosid vaatanud ja tegin omale acounti ka ära, oligi juba viimane aega seda teha. Soovitan kõikidele kel vähegi aega on. Meeldiv ajaviitmis viis....